Empowerment, Goal Setting, Personal Growth, Self Development, Self Esteem

Dej a dostaneš

Dávat je tajemstvím, jak udržet peníze, úspěch, zdraví, lásku a štěstí ve vašem životě. Pokud vám něco chybí, ať už jde o peníze, vedení, lásku nebo cokoliv jiného, ​​něco blokuje tok. A nejúčinnějším způsobem, jak odstranit blok, je začít dávat. Existuje zavedený duchovní zákon, že čím více dáte, tím více obdržíte.

“Zákon desetinásobného návratu” jednoduše uvádí, že vše, co dáte, bude vám vráceno desetkrát. Proto byste měli dát to, co chcete přijmout. Pokud chcete peníze, dejte peníze; chcete-li lásku, dejte lásku; chcete-li pozornost a uznání, věnujte pozornost a uznání; a tak dále.

Pokud jde o peníze, je to prostě energie a jako taková musí být udržována v oběhu. Peníze jako energie je Bůh v akci, prostředek k dobrému. Peníze, které jsou nashromážděné, jsou k ničemu, protože peníze jsou jen prostředkem výměny.

Nejbohatší lidé, kteří kdy žili, včetně John Rockefeller, Andrew Carnegie a Aristotle Onassis, pochopili, že je důležité udržet peníze v pohybu. Podle slov Johna D. Rockefelera, Jr .: „Peníze samy o sobě jsou bez života, bezmocné, sterilní… ale člověk s jeho mozkem, tlačenkou a představivostí, který používá peníze jako sluha, může krmit hlad, léčit nemocné, dělat pouštní místa kvetou a přinášejí do života krásu.

Jedním ze způsobů, jak udržet své peníze v pohybu, je praxe desátku. Desátek je starodávná tradice a univerzální zákon prosperity používaný starověkými civilizacemi včetně Egypťanů, Babylonů, Číňanů, Řeků a Římanů. Spočívá v tom, že vezmeš jednu desetinu všech peněz, které dostaneš, a daruješ ji charitě podle svého výběru. Když desátek uznáváte, že Bůh – nebo Bohyně, Vesmír, nebo cokoliv chcete nazývat Božským – je vaším obchodním partnerem a vy mu jednoduše dáváte jeho výtěžek. Vždy je dobré potvrdit, že božský osobní podíl na vaší prosperitě.

Kromě desátku, tam je další princip Seed Money. Desátek, jak jsme již vysvětlili, dává deset procent toho, co již bylo přijato. Peníze z osiva dávají 10% toho, co se očekává; je to díky Bohu za to, co přijmete.

Pěstování semen je chápání toho, že „jakýkoli člověk zaseje, že bude také žít“ (Galatským 6: 7). Stejně jako když zasadíte semínko, očekáváte, že keř poroste, když zasadíte semenné peníze tím, že ho odložíte osobě nebo organizaci podle vašeho výběru – očekáváte, že desetinásobek částky, kterou jste „zasadili“, se vám vrátí . Kniha “The Classic Seed Money in Action” vysvětluje tento princip velmi podrobně, a je vysoce doporučeno čtení.

Také, když se stanete velkorysým dárcem, potvrzujete svou hojnost. Vy učíte svůj mozek – vštěpování víry – že máte víc než dost, že jste mimo nedostatek. Tam je citace v knize Neale Donald Walsch, “konverzace s Bohem”, to ilustruje toto: \ t

„Ať už chcete, abyste ve svém životě zažili více, buďte zdrojem v životě druhého. Je zde univerzální zákon, který zde hraje svůj vliv. že to máte a protože realita je věcí vnímání, je to vaše vnímání, které vás dovedlo k představě, že ho nemáte, když ho dáte jinému a způsobíte, že ho máte, náhle zjistíte, že Nemohl jsem jim to dát, kdybych to nedal.

Stejně jako vdechujete a odjíždíte, abyste udrželi energii v oběhu ve svém životě, musíte ji dávat a přijímat. Vězte, že “Zákon desetinásobného návratu” je vždy v provozu: dávejte, co chcete, více ve svém životě a pak očekávejte, že obdržíte na oplátku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *